درباره هلدینگ آرش

معرفی هلدینگ آرش معرفی هلدینگ آرش

معرفی هلدینگ آرش

معرفی هلدینگ آرش

هلدینگ آرش، به عنوان یک هلدینگ تخصصی در زمینه طراحی، ساخت و فروش انواع ساختمانهای مسکونی (ویلایی و آپارتمانی)، تجاری، اداری، صنعتی و … در سال ۱۳۹۴  نزد سازمان منطقه آزاد انزلی با عنوان هلدینگ انبوه ساز ثبت گردیده است و با احتساب سابقه ۱۶  ساله فعالیت در طی این دوران بالغ بر ۳۳ پروژه موفق در زمینه های مختلف تجاری (آرش مال و آرش مارکت) و شهرک های ویلایی را در این منطقه به انجام رسانده است که این اقدام در دوران سخت اقتصادی و بدون هیچگونه اخذ تسهیلات اقدامی شایان توجه می باشد. در طی این دوران با تکیه بر نیروی جوان و متخصص و با بهره گیری از ظرفیتهای بومی این هلدینگ موفق شده به طراحی و ساخت بیش از ۹۰۰ واحد ویلایی و آرش مارکت به عنوان قلب تپنده تجاری در زیباکنار  و مجتمع تجاری آرش مال به عنوان شاخص­ترین مجتمع تجاری، فرهنگی و تفریحی در فاز تجارت و گردشگری منطقه آزاد تجاری-صنعتی انزلی و در عین حال، بزرگترین پردیس سینمایی مناطق آزاد کشور  اقدام نماید.

این در حالی است؛ که در حال حاضر و تنها پس از گذشت ۱۶  سال از تاسیس هلدینگ، این مجموعه موفق به ایجاد اشتغال پایدار و مستقیم برای ۴۵۰ نفر از پرسنل تحت امر خود شده که عموما از میان برترین و متخصص­ترین منابع انسانی فعال در کشور می باشد. در عین حال، افتخار دیگر این مجموعه ایجاد محرکهای توسعه اقتصادی در این منطقه است که فرصت شغلی غیر مستقیم را برای بیش از ۲۰۰۰ نفر پدید آورده است.

در طی این دوران، تلاش هلدینگ همواره بر این موضوع بوده است تا با بهره گیری از ظرفیتهای بومی و ملی بر مشکلات پیش روی فائق شود و حمایت مشتریان (که در حقیقت هلدینگ آنها را شرکای استراتژیک خود بر می شمارد) دستاوردهای عظیم مجموعه را ممکن نموده است. هلدینگ آرش مفتخر است که تا کنون چهار بار موفق به کسب مقام کارآفرین برتر در سطح ملی گردیده است.

توجه به خواست مشتریان در طی این دوران سرلوحه خدمات هلدینگ آرش بوده است این موضوع تا حدی مورد نظر مدیران و پرسنل مجموعه قرار گرفته که هلدینگ در سال ۱۳۹۶  موفق به حضور در جمع ۱۰ هلدینگ برتر در زمینه مشتری مداری در سطح کشور گردیده است. هدف هلدینگ آرش خلق کیفیت در زندگی و آتیه مشتریان آن است؛ از این روست که ما ظرفیتهای منحصر به فرد را برای سرمایه گذازی به بازار عرضه می کنیم.

معرفی هلدینگ آرش

مدیران شرکت

مدیران بخش های مختلف هلدینگ آرش

وحید اصغر نژاد

وحید اصغر نژاد

معاون توسعه تجاری
بابک درونی

بابک درونی

معاونت هلدینگ آرش ، مدیریت اداری شرکت هلدینگ آرش
آرش تقی پور

آرش تقی پور

مدیر عامل و نائب رئیس هلدینگ آرش
امین تقی پور

امین تقی پور

رئیس هیئت مدیره هلدینگ آرش

نیاز به مشاوره فنی دارید؟

کارشناسان مجرب ما همواره آماده پاسخگویی به پرسش های شما هستند!

تماس بگیرید و یا درخواست دریافت دموی رایگان را ارسال کنید!
برخی از شرکت هایی که افتخار همکاری با آنها را داشته ایم

آماری که از خود برجای گذاشته ایم

برخی از شاخص های آماری هلدینگ آرش تا کنون

۰۰نفر

مشتریان و سرمایه گذاران

۰۰پروژه

پروژه های ساختمانی

۰۰+

شرکت زیرمجموعه

۰۰نفر

فرصت آفرینی شغلی

آماده ارسال سفارش خدمات هستید؟

با کارشناسان فروش ما ارتباط برقرار کنید.

ارتباط با ما