موسسه فرهنگی-هنری آرش

اطلاعات مرتبط با وبسایت «هلدینگ آرش»

معرفی هلدینگ آرش

هلدینگ آرش، به عنوان یک هلدینگ تخصصی در زمینه طراحی، ساخت و فروش انواع ساختمانهای مسکونی (ویلایی و آپارتمانی)، تجاری، اداری، صنعتی و … در سال ۱۳۹۴  نزد سازمان منطقه آزاد انزلی با عنوان هلدینگ انبوه ساز ثبت گردیده است و با احتساب سابقه ۱۶  ساله فعالیت در طی این دوران بالغ بر ۳۳ پروژه موفق در زمینه های مختلف تجاری (آرش مال و آرش مارکت) و شهرک های ویلایی را در این منطقه به انجام رسانده است که این اقدام در دوران سخت اقتصادی و بدون هیچگونه اخذ تسهیلات اقدامی شایان توجه می باشد. در طی این دوران با تکیه بر نیروی جوان و متخصص و با بهره گیری از ظرفیتهای بومی این هلدینگ موفق شده به طراحی و ساخت بیش از ۹۰۰ واحد ویلایی و آرش مارکت به عنوان قلب تپنده تجاری در زیباکنار  و مجتمع تجاری آرش مال به عنوان شاخص­ترین مجتمع تجاری، فرهنگی و تفریحی در فاز تجارت و گردشگری منطقه آزاد تجاری-صنعتی انزلی و در عین حال، بزرگترین پردیس سینمایی مناطق آزاد کشور  اقدام نماید.

این در حالی است؛ که در حال حاضر و تنها پس از گذشت ۱۶  سال از تاسیس هلدینگ، این مجموعه موفق به ایجاد اشتغال پایدار و مستقیم برای ۴۵۰ نفر از پرسنل تحت امر خود شده که عموما از میان برترین و متخصص­ترین منابع انسانی فعال در کشور می باشد. در عین حال، افتخار دیگر این مجموعه ایجاد محرکهای توسعه اقتصادی در این منطقه است که فرصت شغلی غیر مستقیم را برای بیش از ۲۰۰۰ نفر پدید آورده است.

در طی این دوران، تلاش هلدینگ همواره بر این موضوع بوده است تا با بهره گیری از ظرفیتهای بومی و ملی بر مشکلات پیش روی فائق شود و حمایت مشتریان (که در حقیقت هلدینگ آنها را شرکای استراتژیک خود بر می شمارد) دستاوردهای عظیم مجموعه را ممکن نموده است. هلدینگ آرش مفتخر است که تا کنون چهار بار موفق به کسب مقام کارآفرین برتر در سطح ملی گردیده است.

توجه به خواست مشتریان در طی این دوران سرلوحه خدمات هلدینگ آرش بوده است این موضوع تا حدی مورد نظر مدیران و پرسنل مجموعه قرار گرفته که هلدینگ در سال ۱۳۹۶  موفق به حضور در جمع ۱۰ هلدینگ برتر در زمینه مشتری مداری در سطح کشور گردیده است. هدف هلدینگ آرش خلق کیفیت در زندگی و آتیه مشتریان آن است؛ از این روست که ما ظرفیتهای منحصر به فرد را برای سرمایه گذازی به بازار عرضه می کنیم.

 

موضوع فعالیت هلدینگ

هلدینگ آرش در اداره ثبت هلدینگ های سازمان منطقه آزاد انزلی به ثبت رسیده است موضوع هلدینگ عبارت است از :

 • صادرات و واردات کالاهای مجاز
 • فعالیت در کلیه امور بازرگانی داخل و خارج کشور و هلدینگ در نمایشگاه های داخلی و خارجی
 • اجرای پروژه های مسکونی و خدماتی و گردشگری و مجتمع های مسکونی خدماتی و گردشگری
 • اجرای پروژه های مجتمع های اقامتی و توریستی و هتل ها
 • سرمایه گذاری و خرید و فروش املاک
 • دریافت نمایندگی از موسسات داخلی و خارجی در زمینه های مختلف
 • فعالیت در زمینه های خدماتی و گردشگری

 

 

چشم انداز هلدینگ

هلدینگ آرش در افق زمانی، مجموعه ای برتر، معتبر و مرجع در زمینه طراحی، ساخت و فروش املاک و مستغلات، توسعه مراکز تجاری، خدماتی و صنعتی در سطح ملی و بین المللی با تکیه بر تکنولوژی پیشرفته ساخت؛ دانش ویژه طراحی، خلاقیت در ساخت و مشتری مداری شناخته می شود. این مجموعه در ارتباط مستمر و حرفه ای با مشتریان خود آنها را به شرکایی استراتژیک برای بقاء کسب و کار خود مبدل نموده است.  امانت، صداقت و توجه به خلق فرصتهای ویژه سرمایه گذاری در ارائه خدمات این هلدینگ شاخصه های کلیدی به شمار می آید که بر اساس آن این مجموعه توانسته است برند تجاری خود را برمبنای آن ساخته و توسعه بخشد.

 

ماموریت

ماموریت هلدینگ آرش در حوزه خلق و توسعه کسب و کار؛ عرضه خدماتی صادقانه، مطمئن، سریع، با کیفیت و متناسب به مشتریان خود در زمینه طراحی، ساخت و فروش انواع واحدهای مسکونی، تجاری، فرهنگی، تفریحی و گردشگری و بهره­برداری از پروژه های حوزه­های یاد شده می­باشد.

هلدینگ آرش رسالت واقعی خود را در اجرای ماموریت بر خلق فضاهای با کیفیت، طراحی و ایجاد فرصتهای منحصر به فرد سرمایه گذاری و تامین رضایت مشتریان می داند. این هلدینگ، تاکیدی ویژه بر دستیابی به چشم­اندازهای مورد نظر خود به صورت عملیاتی دارد و در این میسر خود را مکلف می­داند تا در حد بضاعت نقشی محوری در تحقق آرمانهای اجتماعی و توسعه­ای در چارچوب مسئولیتهای خود ایفا نماید. این هلدینگ، خود در همه سطوح پیش، حین و پس از فروش در مقابل مشارکت کنندگان و مشتریان مسئول می داند؛ چرا که ایمان دارد انجام رسالتهای مورد نظر بدون در نظر گرفتن ایشان ممکن نیست.

 

ارزشهای هلدینگ

 • اصالت و صحت: ما متعهد هستیم که منابع مورد استفاده را از منابع معتبر، صحیح و از طریق قانونی احصاء کنیم.
 • مشتری مداری؛ ما بر این باوریم، که مشتری مداری در کسب و کارمان شعار نیست و برای تحقق آن خود پیش قدم شده ایم و اولویت فعالیتهایمان را بر تقویت خدمات به مشتریانمان قرار داده ایم.
 • رقابت پذیر و کاربردی: ما همواره خدماتی را به مشتریانمان عرضه می کنیم که رقابت پذیر و دارای کاربرد مکفی برای کارفرمایانمان باشد.
 • خلق فرصتهای ویژه؛ ما ایمان داریم که تنها در صورتی ارتباط تجاری مان با مشتریان قابل بسط و توسعه است که فرصتهای تجاری ناب در اختیار ایشان قرار دهیم، از این رو موضوع یاد شده را یکی از کلیدی ترین ارزشهای سازمانی خود می دانیم.
 • تنوع بخشی و گسترش افق مشتریان: محصولات و خدمات ما به نحویی است که درآن همواره گستره ای وسیع تر از دیدگاه و انتظارات مشتریانمان مد نظر قرار می گیرد.
 • خدمات پس از فروش به مشتریان: خدمات ما با اتمام قراردادهایمان با مشتریانمان به اتمام نمی رسد و همواره پس از اتمام تعهداتمان عرضه خدمات بیشتر را مد نظر داریم.
 • حقظ اسرار و اطلاعات: ما همواره خود را متعهد می دانیم که داده ها و اطلاعات مشتریانمان را محفوظ نگاه داشته و به هیچ وجهی اطلاعات آنها را در اختیار رقبا قرار ندهیم.

 

سوابق اجرایی هلدینگ

هلدینگ آرش ، به عنوان سازمانی پیشرو در حوزه تخصصی خود، همواره رویکردهای متفاوت و برمبنای مطالبه مشتریان را مد نظر قرار داده است؛ از این رو از ابتدای امر، پروژه های ساختمانی این هلدینگ با وسواس ویژه ای طراحی شده و همواره با به روز ترین تکنولوژی ها و بهترین متریالهای در دسترس ساخته و در اختیار مشتریان قرار گرفته است. در ادامه برخی از مهم ترین پروژه های هلدینگ مورد بررسی قرار می گیرد:

 • شهرک ویلایی آرش ۱؛ در منطقه ساحلی زیباکنار بعنوان اولین مجموعه شهرک های ویلایی آرش میباشد که هلدینگ آرش در سال ۱۳۸۷ در منطقه آزاد انزلی و منطقه ساحلی زیباکنار طراحی و پیاده سازی آن را آغاز کرد، این مجموعه ویلایی در مساحت ۱۰ هزار متر مربع شامل ۲۹ واحد ویلایی که در ۳ تیپ مختلف بصورت یک طبقه، دوبلکس و تریپلکس ۲ خوابه و ۳ خوابه به انجام رسیده است. از ویژگی های برجسته شهرک ویلایی آرش ۱ زیباکنار میتوان به چشم اندازهای زیبا، فضای سبز چشم نواز، دسترسی به مراکز خرید و بازار، فاصله کم از جاده اصلی، قرارگیری در محیطی که ساخت و ساز اطراف آن صورت نگرفته و نخواهد گرفت.
 • شهرک ویلایی آرش ۲؛ این شهرک بعنوان دومین مجموعه ویلایی طراحی شده و در زمینی به مساحت ۱۲۰۰۰ مترمربع ساخته شده و شامل ۴۰ واحد ویلایی می باشد، ویلاهای این شهرک در ۲ تیپ ۱ طبقه و ۲ طبقه (دوبلکس) بصورت ۲ خوابه و ۳ خوابه طراحی و پیاده سازی گردیده است، تجربه ای که هلدینگ آرش در مجموعه شهرک ویلایی آرش ۱ کسب کرده بود و همچنین توجه به نیاز مشتریان آن زمان باعث گردید تا طراحی به مراتب بهتری برای شهرک ویلایی آرش ۲ صورت پذیرد. از ویژگی های این شهرک میتوان به فاصله کم تا ساحل دریا، ورودی شهرک از جاده اصلی و خروجی به سمت جاده اصلی و خروجی به سمت جاده دریا و همچنین فضاسازی محیطی چشم نواز اشاره کرد.
 • شهرک ویلایی آرش ۴؛ این شهرک در شرایطی در منطقه ساحلی زیباکنار طراحی گردید که بشدت نیاز به تغییرات اساسی در طراحی و معماری ویلاها و شهرک های ویلایی در منطقه احساس می شد، بر همین اساس در شهرک ویلایی آرش ۴ به لحاظ معماری و طراحی فضای داخلی ۹ تیپ ویلا بصورت یک طبقه، دوبلکس و دوطبقه ۲ تا ۵ خواب طراحی و پیاده سازی شده است.شهرک ویلایی آرش چهار در زمینی به مساحت ۲۹ هزار متر مربع در ضلع جنوبی هتل کوثر صدا و سیما و در کنار تالاب ۱۸۰ هکتاری زیباکنار با چشم انداز دائمی و مادام العمر در ۲ فاز مختلف طراحی و پیاده سازی گردیده است، این مجموعه در هر ۲ فاز مجموعا شامل ۸۵ واحد ویلایی میباشد، مجموعه زیبا و مدرن شهرک آرش ۴ با طراحی های به روز و بر روی سازه های مهندسی شده مستحکم بنا شده و در آرش ۴ تلاش گردیده تا نیازها و سلیقه مشتریان در طی سالیان و تجربیات ارزشمند این مجموعه در نظر گرفته شود.
 • شهرک ویلایی آرش ۵؛ مجموعه ای زیبا، مدرن و تکرار نشدنی با طراحی معماری متمایز از واحد طراحی و مهندسی هلدینگ آرش در منطقه ساحلی زیباکنار می باشد، این مجموعه در سال ۱۳ طراحی و از همان زمان ساخت و پیاده سازی آن آغاز گردید، شهرک ویلایی آرش ۵ دارای واحدهای دوبلکس ۳ خوابه با فضاسازی و محوطه سازی دل نواز برای هر واحد ویلایی می باشد، تمامی واحدهای این مجموعه ویلایی دارای ۲۶۵ متر زمین و ۱۶۵ متر بنای مفید می باشند، فاصله شهرک ویلایی آرش ۵ از ساحل دریای زیباکنار در حدود ۷۰۰ متر می باشد .معماری زیبا، فضاسازی و محوطه سازی منحصر، قرار گیری در بافت در حال پیشرفت زیباکنار و تعداد واحدهای محدود از ویژگی های بارز و برجسته این مجموعه می باشد.
 • شهرک ویلایی آرش ۶؛ این شهرک در فضایی به مساحت ۵۰۴۰ متر که مشتمل بر ۱۴ واحد ویلایی یک طبقه بصورت ۲ خوابه طراحی و در حال اجرا و پیاده سازی می باشد، شهرک ویلایی آرش ۶ در منطقه آزاد انزلی و منطقه ساحلی زیباکنار و در فاصله کم از ساحل زیبای دریای کاسپین قرار گرفته است، معماری زیبا و مهندسی شده، فضای بازی و تفریح داخل شهرک، تعداد کم واحدهای ویلایی، نمای رومی و کلاسیک از ویژگی های برجسته این شهرک ویلایی می باشد. شهرک ویلایی آرش ۶ به لحاظ طراحی کلی شهرک و فضاسازی می تواند یک موقعیت مناسب برای سرمایه گذاری کوتاه مدت و میان مدت در نظر گرفته شده است.
 • شهرک رویایی آرش؛ مجتمع ویلایی ۱۲ واحدی رویایی آرش(وی آی پی) با معماری مدرن و امروزی برای سلیقه های خاص و مشتریان مدرن پسند طراحی و اجرا گردیده است، از ویژگی های برجسته شهرک ویلایی رویایی آرش میتوان به این نکته اشاره کرد که تمامی ویلاهای این مجموعه از پایه بصورت کاملا هوشمند طراحی گردیده اند، سیستم ایمنی هوشمند، سیستم روشنایی و تهویه هوشمند، سیستم آبیاری هوشمند و المان های هوشمند سازی دیگر که در این مجموعه بکار رفته است در طراحی این شهرک ویلایی فاکتورهای زیادی در نظر گرفته شده است یکی از مهمترین این فاکتورها انطباق معماری مدرن و امروزی دنیا با معماری محیطی مناطق شمال ایران بوده است.
 • شهرک ویلایی مروارید آرش؛ این شهرک در منطقه ای جنگلی با چشم اندازی زیبا قرار گرفته است این شهرک در زمینی به مساحت ۶۱۴۰ متر مربع احداث شده و شامل ۲۰ واحد ویلایی است که در یک تیپ طراحی و ساخته شده است. مساحت هر ویلای شهرک مروارید بطور میانگین ۲۷۰ مترمربع که بنای هر واحد ۱۰۵ مترمربع از این فضا را در بر می گیرد. فضای عمومی و خصوصی در ویلاهای شهرک مروارید ماهرانه طراحی و از هم تفکیک شده و پلان معماری کاملی رو پیش چشم هر بیننده ای قرار می دهد.
 • دهکده ویلایی ساحلی آرش؛ این مجموعه را میتوان بدون شک از بی نظیرترین مجموعه شهرک های ویلایی در منطقه آزاد انزلی و زیباکنار دانست، این شهرک ویلایی در فضایی به مساحت ۱۰ هزار متر مربع در فاصله ۵۰۰ متری ساحل دریای کاسپین در حال اجرا می باشند تمامی ویلاهای این مجموعه بصورت دو طبقه با نمای رومی و کلاسیک طراحی و در حال اجرا می باشند. دهکده ساحلی آرش حاصل آنالیز و تحلیل سلایق و نقطه نظرات مختلف مشتریان در طی سالهای متمادی بوده که بطور دقیق در معاونت مهندسی هلدینگ آرش مورد بررسی قرار گرفته است، از سویی قرار گیری این مجموعه در کنار فضای جنگلی در چند قدمی ساحل دریا و همچنین چشم انداز زیبای اطراف این دهکده ویلایی آن را تبدیل به یک موقعیت استثنایی و ایده آل برای اقامت و سرمایه گذاری کرده است.
 • مجتمع ساحلی آرش ۱ و ۲؛ این دو مجتمع در فضایی به مساحت ۲۵۲۰  متر مربع به طور مجموع طرح ریزی شده که شامل ویلای های دوبلکس با نمای رومی و کلاسیک توسط معاونت معماری هلدینگ آرش به نتیجه رسیده است، ترکیب فضای ساحلی و جنگلی این مجتمع و تطابق ان با نمای سفید و رومی واحدهای ویلایی یکی از عوامل مهم موفقیت در فروش سریع این مجتمع ویلایی بوده است، در نظر داشته باشید که مجتمع ویلایی ساحلی آرش ۱ یکی از پروژه هایی بوده که در زمان کوتاهی مطابق با استانداردهای مهندسی ساخته شد و تحویل متقاضیان گردیده است. مجتمع ساحلی آرش دارای ۸ واحد ویلای دوبلکس ۳ خوابه در فاز اول خود می باشد که در جاده ساحلی قرار گرفته است، این مجتمع با معماری مدرن و خاصی که دارد از همان ابتدای که طرح های سه بعدی مجتمع در اختیار متقاضیان قرار گرفت مورد توجه واقع شد و از همان ابتدای مراحل ساخت تقریبا تمامی واحد ها به فروش رسید
 • مجتمع ویلایی ۱۰ واحدی آرش؛ این مجتمع یکی دیگر از پروژه های هلدینگ آرش می باشد که بر اساس توجه به قیمت های مناسب تر و از طرفی طراحی مدرن و زیبا و موقعیت شهرک با دسترسی مناسب به امکانات و خدمات طراحی و اجرا گردیده است، این مجتمع در فضایی به مساحت ۳ هزار متر مربع شامل ۱۰ واحد ویلایی یک طبقه ۲ خوابه بسیار خوش ساخت با معماری تلفیقی مدرن و بومی در حال پیاده سازی میباشد.
 • نمای رومی کلاسیک، سیمان بری، کف سنگ فرش،پکیج، کابینت های گلاس، هود، گاز، سینک، توالت ایرانی و فرنگی،کاملا فضاسازی شده، باربیکیو، آب نما،نورپردازی در شب،نگهبانی،سرایداری،باغبانی از خصوصیات دیگر مجتمع ویلایی ۱۰ واحدی آرش می باشد.
 • مجتمع ویلایی آرش؛ این مجتمع ۶ واحدی بصورت ۲ خواب و ۳ خواب طراحی و اجرا گردیده است، از دیگر ویژگی های این مجتمع می توان به قیمت مناسب با توجه به متراژ زمین و بنا و رشد بی نظیر این منطقه ویلایی می باشد. بطور کلی می توان گفت مجتمع ویلایی ۶ واحدی آرش زیباکنار از هر حیث می تواند انتظارات را از یک موقعیت سرمایه گذاری و همچنین یک اقامتگاه ویلایی دنج و زیبا برآورده می کند.
 • طرح طاها؛ الگوی ویژه ای است که هلدینگ آرش با در بهره­گیری از الگوی شیرنگ سهام در غالب نیم دنگ در اختیار مشتریان قرار داده که با روند رشد دارایی­ها، علاوه بر استفاده مشتریان در طی دوره سه ساله دارایی­های مشتریان به بیش از ۵ برابر تنها در طی دوره ۳ ساله رسیده است.
 • آرش مارکت؛ این بازارچه در زمینی به مساحت ۵۳۳۸ متر مربع احداث شده که دارای ۶۷ واحد تجاری در کنار سالن کنسرت VIP، مرکز تفریحات کودک و نوجوان،رستوران و کافی­شاپ .این بازارچه در ابتدای شهر توریستی زیبا کنار و در محدوده منطقه آزاد انزلی قرار گرفته است.سرعت پیشرفت این پروژه و استقبال از آن به نحوی بوده که تعداد زیادی از واحد های تجاری این پروژه پیش از آغاز مرحله فونداسیون پیش فروش شدند.احداث و تکمیل این بازارچه در آینده نزدیک ،رونق اقتصادی روزافزونی رو برای این منطقه به ارمغان آورده است. آرش مارکت در مجاورت جاده زیبا کنار واقع شده و تنها و پیشروترین مرکز تجاری در این منطقه به شمار می رود.
 • آرش مال؛مجتمع تجاری، تفریحی و فرهنگی «آرش مال» با مساحت ۲۲ هزار متر مربع زیربنا؛ دارای ۱۵۰ واحد تجاری و اداری، سالن های فرهنگی و ورزشی متعدد در شش طبقه با امکانات به روز و مراکز مختلف خرید در یکی از بهترین نقاط منطقه آزاد تجاری-صنعتی انزلی مکان گزینی شده است؛ این پروژه را می توان پیشرو ترین پروژه با کاربری تجاری در محدوده منطقه آزاد دانست و سرعت پیشرفت ساخت این مجتمع چند منظوره در محدوده اجرای آن بی سابقه است. تکنولوژی به روز و استفاده از دانش مهندسی پیشرفته در هلدینگ انبوه سازان آرش ، امکان اجرایی شدن فرآیند پیچیده ساخت فونداسیون ساختمان را با سرعت و کیفیتی بی نظیر میسر نموده است. از دیگر جاذبه های منحصر به فرد در نظر گرفته شده در این مجتمع ساخت بزرگترین پردیس سینمایی شمال کشور در آن است که دارای یک سالن سینمای فوق حرفه ای با ظرفیت ۸۰۰ نفر و سه سالن VIP خواهد بود. طراحی منحصر به فرد این مجتمع، و دقت ویژه در تخصیص و تقسیم کاربری ها در طبقات مختلف باعث گردیده تا در ارزش گذاری تجاری و خلق عملکرد فضایی عدالت فضایی تا حد قابل توجه لحاظ گردد. این موضوع از حیث دید بصری نیز در طراحی محوطه ها در نظر گرفته شده و نمای عمومی واحدهای تجاری به طرز خاصی از نقاط مختلف دارای دید می باشد.این مجتمع، با در نظر گرفتن امکانات، ظرفیتها و ویژگی های موجود و آتی آن، یکی از فرصتهای منحصر به فرد و تکرار نشدنی برای سرمایه گذاری در شمال کشور و منطقه آزاد انزلی به شمار می آید.

 

افتخارات و گواهینامه ها

برخی از افتخارات و گواهینامه های هلدینگ آرش عبارتند از:

 • مجوز فعالیت اقتصادی-تجاری در زمینه پیش فروش و فروش واحدهای تجاری، مسکونی و.. از سازمان منطقه آزاد تجاری-صنعتی انزلی
 • تندیس برتر مشتری مداری از اجلاس سراسری مدیریت مشتری مداری در سال ۱۳۹۶
 • تندیس کارآفرین برتر اشتغالزای کشور در چهار دوره پیاپی
 • گواهینامه ایزو OHSAS 18001 (سیستم مدیریت ایمنی و سلامت شغلی)
 • گواهینامه ایزو۱۴۰۰۱(استاندارد بین المللی محیط زیست)
 • گواهینامه ایزو ۱۰۰۰۶ (استاندارد بین المللی مدیریت کیفیت پروژه)
 • گواهینامه ایزو ۱۰۰۰۴ (استاندارد بین المللی رضایت مندی مشتریان)
 • گواهینامه ایزو ۹۰۰۱ (استاندارد بین المللی مدیریت کیفیت)
 • گواهینامه ایزو ۱۰۰۰۲ (استاندارد بین المللی رسیدگی به شکایات مشتری)
 • گواهینامه MIS (استاندارد بین المللی سیستم مدیریت یکپارچه)
 • گواهینامه ایزو ۱۰۰۰۴ (استاندارد بین المللی سنجش رضایت مشتری)
 • تقدیرنامه از ریاست منطقه آزاد انزلی ۱۳۹۵
 • گواهینامه بین المللی آموزش مدیریت ارتباط با مشتری CRM
 • گواهینامه بین المللی اصول مدیریت
 • گواهینامه بین المللی مدیریت دانش
 • گواهینامه بین المللی مدیریت استراتژیک

 

هلدینگها و واحدهای اجرایی زیرمجموعه هلدینگ

 • آرش مال
 • آرش مارکت
 • شهرک­های ویلایی آرش
 • طرح طاها
 • مجموعه سالن­های کنسرت آرش
 • موسسه ورزشی
 • موسسه فرهنگی-هنری آرش
 • موسسه خیریه آرش